Upstays- Renovated - Wifi - Close To Everything

  • 48 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο
  • 3 επισκέπτες
  • 2 κρεβάτια

Το διαμέρισμα Upstays- Renovated - Wifi - Close To Everything Κάννες με 1 υπνοδωμάτιο προσφέρει βεράντα με μικρή κουζίνα, και απέχει 20 λεπτά με τα πόδια από το Παλάτι Φεστιβάλ και Συνεδρίων. Το διαμέρισμα 48 τ.μ. Βρίσκεται 2 χλμ. από το Μουσείο Castre.

Το διαμέρισμα Upstays- Renovated - Wifi - Close To Everything διαθέτει ντους για να εξασφαλίσει την άνεση σας.

Υπάρχει μικρή κουζίνα εξοπλισμένη με μαγειρικά σκεύη και πλυντήριο πιάτων, που επιτρέπει στους επισκέπτες να μαγειρεύουν τα γεύματά τους.

Η παραλία βρίσκεται σε απόσταση περίπου10 λεπτών με τα πόδια. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Ecole Croisette βρίσκεται σε 650 μέτρα από σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Upstays- Renovated - Wifi - Close To Everything
Le Camu - Parking - 500M Mer - Vca
Τιμή μόνο για κινητά

Le Camu - Parking - 500M Mer - Vca

8.0
Πολύ καλό 11 σχόλια
105 μ από το κατάλυμα
USD 772 USD 695
ανά νύχτα
Les Dauphins
Τιμή μόνο για κινητά

Les Dauphins

156 μ από το κατάλυμα
Les Dauphins
Τιμή μόνο για κινητά

Les Dauphins

156 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    25 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας06029003651WF
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Upstays- Renovated - Wifi - Close To Everything;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Upstays- Renovated - Wifi - Close To Everything περιλαμβάνουν Μουσείο Castre, ναός Αρχαγγέλου Μιχαήλ καθώς και Παλάτι Φεστιβάλ και Συνεδριών.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Upstays- Renovated - Wifi - Close To Everything;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Upstays- Renovated - Wifi - Close To Everything κοστίζει 75€.
    • Ποιους τρόπους πληρωμής δέχονται στο το διαμέρισμα Upstays- Renovated - Wifi - Close To Everything;
      Το διαμέρισμα Upstays- Renovated - Wifi - Close To Everything δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • Visa
      • MasterCard
    • Στο το διαμέρισμα Upstays- Renovated - Wifi - Close To Everything προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Upstays- Renovated - Wifi - Close To Everything περιλαμβάνουν Thien Phu και La Piastra και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει διαμέρισμα;
      Διαμέρισμα είναι 48 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    25 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Upstays- Renovated - Wifi - Close To Everything

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο